Parashikime ndeshjesh, Iceland Premier League, Brazilian Cup – 23.06.2022

Home » Parashikime ndeshjesh, Iceland Premier League, Brazilian Cup – 23.06.2022

Breidablik vs KR Reykjavik

Fiton Breidablik, koeficient 1.61

Skuadra e Breidablik ka fituar të gjitha ndeshjet në shtëpi, gjatë këtij sezoni deri më tani. Në përballjen e fundit direkte mes 2 ekipeve, të zotët e shtëpisë triumfuan 1-0 ndaj KR Reykjavik. Në 5 ndeshjet e fundit të Breidablik, si ata, ashtu dhe kundërshtarët e tyre kanë gjetur rrugën e rrjetës. Golat nuk pritet të mungojnë as në këtë sfidë, teksa të dyja skuadrat po kalojnë një second mjaft të mirë në kampionatin islandez.

Corinthians vs Santos

Fiton Corinthias, koeficient 2.15

Corinthias është i pamposhtur në 15 ndeshjet e fundit në të gjitha kompeticionet. Santos ndërkohë ka fituar vetëm 1 nga 8 takimet e fundit. Të zotët e shtëpisë kanë pësuar vetëm 2 disfata në 20 përballjet e fundit, dhe janë favoritë për të fituar takimin duke llogaritur dhe faktorin fushë. Por diferenca nuk është e madhe mes skuadrave, teksa natyra e kompeticionit gjithashtu garanton spektakël dhe gola.

Atletico Mineiro vs Flamengo

Fiton Atletico Mineiro, koeficient 1.90

Vetëm para pak ditësh, Atletico Mineiro ia doli të mposhtë Flamengo me rezultatin 2-0 në ndeshjen e vlefshme për kampionat. Të zotët e shtëpisë kanë fituar 3 nga 4 takimet e fundit në fushën e tyre. Flamengo ndërkohë ka humbur 3 përballjet e fundit në transfertë. Forma e momentit është avantazh për të zotët e shtëpisë, të cilët sipas të gjitha gjasave do të vazhdojnë ecurinë e rezultateve pozitive.

Parashikime të tjera, baste dhe skedina sot

# Competitors Staff VS Staff Prediction Odd
1 Argentina Federal A Sportivo Las Parejas VS Juventud Antoniana Sportivo Las Parejas wins 1.75
2 Argentina Federal A CDA Monte Miaz VS Deportivo Camioneros CDA Monte Miaz wins 2.25
3 Argentina Federal A Union Sunchales VS Gimnasia C. Uruguay Over 2.5 targets (NO) 1.47
4 Argentina Federal A Defensores de Belgrano VR VS CA Douglas Haig Defensores de Belgrano VR wins 2.5
5 Argentina Federal A Liniers de Bahia Blanca VS Cipolletti Liniers de Bahia Blanca wins 2.25
6 Argentina Federal A Juventud Unida Universitario VS Membership Villa Mitre Over 2.5 targets (NO) 1.5
7 Argentina Federal A Gimnasia y Tiro VS Juventud Unida G. Gimnasia y Tiro wins 1.72
8 Copa do Brasil Atletico GO VS Goias Atletico GO wins 1.75
9 Copa do Brasil Fortaleza VS Ceara Fortaleza wins 2.37

Zgjidh kompaninë e preferuar të basteve me koeficientët më të mirë!

Kompania Welcome Bonus Platforma Licensa Monedha Regjistrimi
Mozzart Wager Tremendous Charged Odds On line casino, Poker, Sports activities Curacao eGaming €,$,฿ Luaj tani!
Betsafe €25 Bonus + €10 Free Wager On line casino, Poker, Sports activities MGA, UCKG, IRC €,$ Luaj tani!
22bet 100% deri në 100 € On line casino, Poker, Sports activities Curacao eGaming €,$,฿ Luaj tani!
bet365 100% deri ne 100 € On line casino, Poker, Sports activities UK, Malta, Estoni €,$ Luaj tani!
Betfinal 100% deri në 100 € On line casino, Poker, Sports activities Curacao eGaming €,$,฿ Luaj tani!
Everygame 100% deri në 100 € On line casino, Poker, Sports activities Curacao eGaming €,$ Luaj tani!
888 Sport Wager 10EUR merr 30 € On line casino, Poker, Sports activities MGA, Gibraltar €,$ Luaj tani!
Melbet 100% deri ne 100 € On line casino, Poker, Sports activities Curacao, Estoni, Kenya, Nigeria €,$,฿ Luaj tani!
Betwinner 100% deri në 100 € On line casino, Poker, Sports activities Curacao eGaming €,$,฿ Luaj tani!
Betsson 100% deri në 100 € On line casino, Poker, Sports activities MGA, IGC, UKGC €,$ Luaj tani!
Librabet 100% deri në 150 € On line casino, Poker, Sports activities Curacao eGaming €,$ Luaj tani!

Leave a Reply

Your email address will not be published.